Norfolk Junior Cup Second Round fixtures

PUBLISHED: 12:45 27 September 2009 | UPDATED: 16:32 10 September 2010

Fixtures for the Norfolk Junior Cup Second Round - Saturday 17th October.

Norfolk Junior Cup Second Round

Saturday 17th October

Mundford First v Great Yarmouth Peelers First

Briston Wanderers First v Bridgham United First

Bradenham Wanderers First v Dereham Town Res or Terrington St Clement

Downham Town Reserves v Runton United First

Shipdham First v Anglian Windows First

Foulsham First v Wells Town Reserves

Wortwell First v Gressenhall First

Gorleston Reserves v Hoveton Wherrymen First

Reepham Town Reserves (Sat) v Harleston First

Cranworth First v UEA First

Mundesley First v The Albion (Great Yarmouth) First

Great Yarmouth International First v Scole United Reserves

Thetford Rovers First v North Walsham Town Reserves

Great Yarmouth Town Reserves v Drayton First (Sat)

East Harling First v Long Stratton Reserves

Hingham Athletic First (Sat) v Hellesdon First

East Ruston or Lynn Docklands v Thorpe Rovers First

Reffley Royals First v Blofield United Reserves

King's Lynn 'A' Team v Catfield First

Cromer Town Reserves v Marlingford First

West Lynn Sports & Social Club First v Aylsham First

Lynn Napier First (Sat) v Horning First

Thorpe Village First v Lacon Arms First

St Andrew's Reserves v Spixworth United Reserves (Sat)

Thetford Athletic First v Sprowston Wanderers or Ludham

Sprowston Athletic Reserves v Dickleburgh First

Hempnall Reserves v Buxton First

Freethorpe First (Sat) v Acle United Reserves

Mattishall Reserves v Pott Row First

Thetford Town Reserves v Caister Reserves

South Walsham First v Stalham Town Reserves

Easton First v Hemsby First (Sat)

Most Read

Norwich City Video

Norwich City Audio

Norwich City Stats

The Pink Un magazine

cover
A must-read for any Norwich City fan with in-depth, straight-talking, analysis from the best writers around.
Purchase

Most Read

Latest from the Pink Un - Norwich City Football Club News