Norfolk Junior Cup Second Round fixtures

Fixtures for the Norfolk Junior Cup Second Round - Saturday 17th October.

Norfolk Junior Cup Second Round

Saturday 17th October

Mundford First v Great Yarmouth Peelers First

Briston Wanderers First v Bridgham United First


You may also want to watch:


Bradenham Wanderers First v Dereham Town Res or Terrington St Clement

Downham Town Reserves v Runton United First

Most Read

Shipdham First v Anglian Windows First

Foulsham First v Wells Town Reserves

Wortwell First v Gressenhall First

Gorleston Reserves v Hoveton Wherrymen First

Reepham Town Reserves (Sat) v Harleston First

Cranworth First v UEA First

Mundesley First v The Albion (Great Yarmouth) First

Great Yarmouth International First v Scole United Reserves

Thetford Rovers First v North Walsham Town Reserves

Great Yarmouth Town Reserves v Drayton First (Sat)

East Harling First v Long Stratton Reserves

Hingham Athletic First (Sat) v Hellesdon First

East Ruston or Lynn Docklands v Thorpe Rovers First

Reffley Royals First v Blofield United Reserves

King's Lynn 'A' Team v Catfield First

Cromer Town Reserves v Marlingford First

West Lynn Sports & Social Club First v Aylsham First

Lynn Napier First (Sat) v Horning First

Thorpe Village First v Lacon Arms First

St Andrew's Reserves v Spixworth United Reserves (Sat)

Thetford Athletic First v Sprowston Wanderers or Ludham

Sprowston Athletic Reserves v Dickleburgh First

Hempnall Reserves v Buxton First

Freethorpe First (Sat) v Acle United Reserves

Mattishall Reserves v Pott Row First

Thetford Town Reserves v Caister Reserves

South Walsham First v Stalham Town Reserves

Easton First v Hemsby First (Sat)

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter
Comments powered by Disqus