This weekend's fixtures in the Evening News Norwich Sunday League.
EVENING NEWS NORWICH SUNDAY LEAGUE
t Premier Division:
AFC Wanderers v Marlborough (Eaton Park, B Applegate)
Salhouse Rovers v Quebec Rovers (Thieves Lane, I Conway)
Poringland Wands v Norman Wands (Poringland PF, P Edwards)
Unthank Arms v Hethersett Ath (CMS, J Chapman)
Bertrams v Mattishall YCOB (Britannia Barracks, J Coates)
The Grove v Doghouse (Gurney School (G Kett)
t Division 1A:
Aylsham Black Boys v The Silver Fox (Aylsham Rec, R Owen)
Hellesdon Ath v Norwich Busmen (Horsford Manor, M Holmes)
Angel Gardens v North Walsham Town (Heath Crescent, N Howes)
Norwich CEYMS v Windmill Wands (Hilltops, Swardeston, A Hardy)
t Division 1B:
Manor Park v Aylsham Sunday (Bayer SC, S Boddy)
Hillside OB v Acle Rangers (Sloughbottom, K Betts)
Wymondham Rangers v Sprowston Wands (Wymondham Rec, P Burnham)
Costessey Sports v Poringland Wands Res (Longwater Lane, R Taylor)
Unicorns v Haig (Sprowston Rec, C Harris)
t Division 2A:
Gilson Bailey v Farmhouse (Longdale, M Coulson)
Plasterers Arms v Norman Wands Res (Postwick, D Godbold)
AFC Norwich v Acle Wands (Thorpe HS, I Selwood)
Aslacton & Gt Melton v Nelson (Griffin Park, A Shipley)
Green Man v The Griffen (Rackheath PF, A Warnes)
t Division 2B:
Thorpe Rovers v Bayer FC (Dussindale, K Forbes)
Horsford v Costessey Sports Res (Horsford Rec, R Bird)
Drayton AFC v NCC SC (King George PF, J Middleton)
North Walsham OB v Old Catton (North Walsham Sports, P Cater)
Acle Rangers Res v Spixworth (Acle Rec, G Sandell)
Earlham Utd v Ketts Tavern (Gurney School, A Guy)
t Division 3A:
Newsman Celtic v Coachmakers Arms (Eaton Park, D Wright)
Coltishall Colts v Earlham Colney 86 (Rectory Road, R Skeet)
Stoke v Deopham (Stoke PF, A Kemp)
Brickmakers v Mad Moose (Fountain, S Armes)
Norman Wands A v DCS Rapid (Sloughbottom, M Gomes)
The Reindeer v Reepham Town (Eaton Park, D Jordan)
t Division 3B:
Felmingham v Aylsham Sunday Res (Felmingham VH, I Gardener)
PL Rangers v Hethersett Ath Res (Anglian Windows, M Weavers)
Hingham Ath v Wymondham Res (Watton Road, Hingham, G Endersby)
Sprowston Rovers v Ribs of Beef (Blue Boar Lane, R Drake)
St Faiths v Wilco Fast Fit (Manor Road, G Shaw)
Unicorns Res v Dynamo Denmark (Hellesdon HS, R Gostling)
t Division 4A:
Bowthorpe Ath v Branford Arms (Earlham HS, V Petri)
Heartsease Casuals v AFC Mousehold (Heartsease HS, A L Aldous)
Pulham Utd v Temple Bar (South Green Lane, S Beeson)
Sporting Longdale v Silver Fox Res (Rackheath PF, D Bloomfield)
Upton v Dereham Wands (Upton VH, P Penn)
t Division 4B:
Moles Res v AFC Fifers (Hellesdon Community Centre, N Christmas)
AFC Oaks v AFC Rompers (Cringleford, K Hughes)
Mill House v Mischief (Thorpe HS, A Mallet)
Hethersett Ath A v Taverham Sunday Res (Hethersett PF, T Nelson)
Freethorpe v Salhouse Res (Freethorpe VH, P Wynes)
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules here