This week's fixtures

Fixtures for the Ridgeons League, Anglian Combination, and local cup competitions.

RIDGEONS LEAGUE

t Tuesday

Premier Division:

Ely City v Haverhill Rovers


You may also want to watch:


Leiston v Whitton Utd

Mildenhall Tn v Dereham Tn

Most Read

First Division:

Debenham LC v Gorleston

Halstead Tn v Hadleigh Utd

First Division KO Cup Preliminary Round:

Diss Tn v Great Yarmouth Tn

Fakenham Tn v March Tn Utd

t Wednesday

First Division:

Stowmarket Tn v Cornard Utd

FA Vase first round replay:

Kirkley & Pakefield v Yaxley

t Saturday

Premier Division:

Felixstowe and Walton Utd v CRC

Harwich and Parkeston v Stanway Rovers

Haverhill Rovers v Lowestoft Tn

Histon Res v Dereham Tn

King's Lynn Res v Tiptree Utd

Kirkley and Pakefield v Ely City

Needham Market v Norwich Utd

Walsham-le-Willows v Wivenhoe Tn

Whitton Utd v Mildenhall Tn

Woodbridge Tn v Wisbech Tn

First Division:

Brantham Ath v Saffron Walden Tn

FC Clacton v Gorleston

Godmanchester Rovers v Fakenham Tn

Great Yarmouth Tn v Thetford Tn

Newmarket Tn v Halstead Tn

Stowmarket Tn v Ipswich Wand

Swaffham Tn v March Tn Utd

FA Cup Third Qualifying Round:

Leiston v Coalville Tn

Wroxham v King's Lynn

t DOLPHIN AUTOS ANGLIAN COMBINATION LEAGUE

(All kick-offs 2.30pm unless otherwise stated)

t Tuesday

Premier Division (7.45pm):

Watton Utd v North Walsham Tn

Division Two (7.30pm):

Downham Tn Res v Fakenham Tn Res

t Saturday

Premier Division:

AFC Norwich v Brandon Tn

Dersingham Rvrs v Wroxham Res

Hindringham v Hempnall

Holt Utd v Loddon Utd

North Walsham Tn v Sprowston Ath (3pm)

Division One:

Attleborough Tn v Scole Utd

Gayton Utd v Sole Bay

Horsford Utd v Wells Tn

Mattishall v St Andrews

Stalham Tn v Wymondham Tn

Division Two:

Beccles Caxton v West Lynn SSC

Downham Tn Res v Gt Yarmouth Tn Res (3pm

Fakenham Tn Res v Oulton Broad and Notleys (3pm

Hellesdon v Acle Utd Res

St Johns v Sprowston Wdrs

Norwich Utd Res v CEYMS

Poringland Wdrs v Wortwell

Reepham Tn v Anglian Windows

Division Three:

Beccles Tn Res v Thorpe Village

Bradenham Wdrs v Cromer Tn Res

East Harling v Martham

Hempnall Res v Thorpe Rvrs

Loddon Utd Res v Thetford Rvrs

Sprowston Ath Res v Caister Res

Swaffham Tn Res v Aylsham

Division Four:

AFC Norwich Res v Easton

Brandon Tn Res v North Walsham Tn Res

Foulsham v Harleston Tn

Freethorpe v Newton Flotman

Marlingford v Blofield Utd Res

South Walsham v Wells Tn Res

St Andrews Res v Hindringham Res

Wymondham Tn Res v Mattishall Res

Division Five:

Aylsham Res v Necton

Hoveton Wherrymen v UEA

Long Stratton Res v Attleborough Tn Res

Mundford Res v CNSOBU

CEYMS Res v Poringland Wdrs Res

Sheringham Res v Watton Utd Res

Sprowston Wdrs Res v Stalham Tn Res

Division Six:

Corton Res v Reepham Tn Res

Easton Res v Buxton

Hemsby v Redgrave Rgrs

Martham Res v Gayton Utd Res

Scole Utd Res v Holt Utd Res

Thorpe Village Res v Hellesdon Res

Waveney v Dersingham Res

t Norfolk Senior Cup, third round:

Diss Tn v Downham Tn (3pm)

t Norfolk Senior Cup, third round replays:

Acle Utd v Cromer Tn (2pm

Blofield Utd v Sheringham (2pm)

t Suffolk Senior Cup, first round:

Long Melford v Beccles Tn (2.15pm)

t Suffolk Senior Res Cup, second round (2.15pm):

Bungay Tn Res v Crane Sports Res

Capel Plough Res v Corton Res

East Bergholt Utd Res v Kirkley & Pakefield Res

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter
Comments powered by Disqus